Preview Mode Links will not work in preview mode

Apr 30, 2019

W programie Katarzyna Janowska rozmawia z Jackiem Borcuchem, Krystyną Jandą oraz Katarzyną Smutniak o filmie "Słodki koniec dnia".


Apr 26, 2019

W programie Katarzyna Janowska rozmawia z Mają Ostaszewską, Michałem Borczuchem i Krzysztofem Zarzeckim o spektaklu "Kino moralnego niepokoju", z Wojciechem Domagałą o Łódzkich Spotkaniach Baletowych oraz z Weroniką Kostyrko o książce "Tancerka i zagłada. Historia Poli Nireńskiej".


Apr 19, 2019

W programie Katarzyna Janowska rozmawia z zespołem Tulia o ich twórczości, z prezydentem Szczecina Piotrem Krzystką o życiu kulturalnym miasta, z Łoną i Webberem oraz Sylwestrem Ostrowskim o muzyce jazzowej oraz Michałem Janickim.


Apr 12, 2019

W programie Katarzyna Janowska rozmawia z Wojciechem Pszoniakiem o nagranym przez niego audiobooku "Profesor Tutko", Szymonem Majewskim o monologu scenicznym "MaminSzymku" oraz Katarzyną Tubylewicz o jej książce "Sztokholm. Miasto, które tętni ciszą".


Apr 5, 2019

W programie Katarzyna Janowska rozmawia z Jerzym Stuhrem i ks. Andrzejem Luterem o książce "Myśmy się uodpornili. Rozmowy o dojrzałości" oraz z Magdaleną Łazarkiewicz o filmie "Powrót". Wśród gości znalazł się również aktor Marcin Czarnik.